Więcej informacji?
tel. 600-701-830
Sprzedajemy tylko oryginalne produkty z ważną gwarancją, jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą marek:
tissot logo certina logo doxa logo atlantic logo CK logo CK biżuteria logo Swatch logo adriatica logo frovana logo delbana logo diesel logo hugo boss logo fossil logo skagen logo

Opcje przeglądania

Kategorie
Dostępność
Wysyłka
Cena
  • od do

adriatica logoAdriatica – to firma ze Szwajcarii specjalizująca się w produkcji i sprzedaży zegarków. Korporacja została założona w roku 1852 w Moutelier w Szwajcarii. W początkach działalności były to dwie firmy (Adriatica i Adria). Do 1949 roku obie firmy nie prowadziły działalności, ze względu na zaistniałe okoliczności związane z wojną. Po wznowieniu produkcji, 17 lat po zakończeniu II wojny światowej, firmy te zostały połączone w jedną.
Przed połączeniem obydwie firmy, w szczególności Adriatica, były najbardziej popularne w Finlandii. Do Polski zaczęto sprowadzać zegarki tej marki od 1990 roku.W dzisiejszych czasach, począwszy od 1998 roku, przedsiębiorstwo Adriatica ma swoją siedzibę we włoskojęzycznym kantonie Szwajcarii - Ticino, w miejscowości Dongio i jest właścicielem jest spółka PR & A Watch Sagl. Adriatica jako marka jest zrzeszona w Federacji Szwajcarskiego Przemysłu Zegarkowego FHS. Zegarki Adriatica są produkowane na bazie najnowocześniejszej szwajcarskiej technologii popartej wieloletnimi doświadczeniami. Zegarki Adriatica to szwajcarska precyzja za przystępną cenę. Od chwili prezentacji marki Adriatica w Polsce, firma wyrobiła sobie zasłużoną renomę i zdobyła szerokie zaufanie wśród ogromu zadowolonych klientów.

FHU Płonka jest oficjalnym dystrybutorem tej marki na terenie Polski. Gwarantujemy Państwu największy wybór tych modeli zegarków od ręki oraz najlepsze ceny w kraju.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Odwiedź także oficjalne strony producentów:
tissot logo certina logo swatch logo CK logo CK biżuteria logo

Wszystkie loga, symbole, obrazy, projekty graficzne oraz oznaczenia firmowe prezentowanych marek oraz pozostała treść należąca do prezentowanych marek podlegają ochronie na mocy przepisów prawa autorskiego, prawa o znakach towarowych, praw do wzorów oraz innych praw prezentowanych marek.

Sklep internetowy Shoper.pl